تاریخ : 19 Jan 2011
نویسنده : mohammad hosein

biografi2

justin bieber

صعود خود را به بالای نمودار موسیقی نظر می رسد که یک شبه اتفاق افتاده است ، اما کانادا پاپ تحقیق و حس ب گرفته است چهار سال برای رسیدن به قله.

هنوز مرد جوان ، او را بسیار به عنوان یک هنرمند است که او در حال حاضر از جاستین بیبر بیوگرافی سزاوار توسعه.

جاستین بیبر بیوگرافی -- مراحل اولیه
در استراتفورد ، آنتاریو ، در 1994 مارس 1 متولد شده است ، جاستین نمی داند آواز خواندن تا زمانی که او 12 بود ، پس از مکان دوم finishin showin استعداد 2،007.

"من وارد یک مسابقه آواز محلی به نام بت استراتفورد ،" او می گوید. "مردم دیگر در رقابت شده بود گرفتن درس خواندن بود و مربیان آوازی. من آن را خیلی جدی گرفتن نیست در آن زمان ، من فقط می خواهم در اطراف خانه می خواند. من تنها 12 و من مقام دوم. "

بلافاصله پس از آن ، تنها فرزند از ازدواج از هم اکنون ، طلاق گرفته Pattie Mallette و جرمی جک بیبر آغاز شده ارسال ویدئو در یوتیوب برای خانواده و دوستان لذت ببرید.

با این حال ، فیلم او را پوشش آهنگ ها توسط هنرمندان مانند استیوی واندر ، نئون - یو و یک ستاره که بود که تاثیر زیادی بر زندگی حرفه ای او ، آر اند بی خواننده / ترانه سرا آشر ، جذب چند بازدید بیش از انتظار -- در حدود 10 میلیون بیشتر!

اما این موضوع بیوگرافی جاستین بیبر همچنین توجه به سابق تا پس دف بازاریابی اجرایی روروک مخصوص بچه ها براون ، که به زودی پرواز در حال حاضر 13 - ساله به آتلانتا تا با همکارانش در رسانه ها گروه ریموند براون ملاقات آمد.

بیبر می گوید : "من فیلم های ویدئویی آواز من از رقابت در یوتیوب تا دوستان من و خانواده می تواند آنها را به تماشا قرار داده است. اما معلوم شد که افراد دیگر آنها را دوست داشت و آنها شروع به عضویت در آنها. که چگونه مدیر من ، مرا در بر داشت. او به من در یوتیوب را دیدم و تماس خانواده ام و در حال حاضر من به امضا رساند. "

چک کردن تا در دیگر هنرمند -- -- به اشتباه بر روی یک ویدئو بیبر کلیک این هفت ماه پس از اولین ارسال در یوتیوب که براون بود. اما او به سرعت او متقاعد شده بود گوهر موسیقی کشف کرده بود.

بیوگرافی جاستین بیبر -- من معامله در
براون متوجه او تا به حال برای این که به سرعت بیبر ، قبل از هر کس دیگری کشف این استعداد آشکار است. او در واقع مادر بیبر است ، Pattie ، و از او پرسید اجازه او را به پسر او را به آتلانتا. در ابتدا بی میل ، Pattie اجازه براون به پرواز جاستین به گرجستان برای ضبط برخی از توده مردم.

"هنگامی که راست ما را به پرواز آتلانتا ، روروک مخصوص بچه ها سوار ما به استودیو و آشر وجود دارد در پارکینگ بود ،" به یاد می آورد بیبر. "من رفتم تا او و شد مثل ،' هی ، آشر ، من عاشق آهنگ های خود را ، چرا می خواهی من به تو یکی می خوانم؟ او مانند بود ، «نه ، دوست کوچک ، فقط می آیند داخل ، آن را بیرون سرد است."

اما آشر بود به سرعت از ویژگی های ستاره جاستین متقاعد وقتی او را دیدم خود ساخته است جوانی فیلم ، اشاره کرد که بچه خود را به بازی درامز ، گیتار ، پیانو و ترومپت آموخته بود.

"یک هفته بعد آشر من پرواز به آتلانتا ، می گوید :" این ستاره از جاستین بیبر بیوگرافی. "من برای او و مردم خود خواند و او واقعا می خواستم به من امضا و پس از آن وجود دارد ، اما من هنوز هم به حال جلسه ای با جاستین تیمبرلیک ، که او نیز می خواست به من امضا کنید. معلوم شد معامله آشر در راه بهتر بود. "

آشر مرتب استماع با آنتونیو رید ، 'لا' جزیره دف جم گروه موسیقی ، و ، مناسب چشمگیر ، بیبر بود در اکتبر 2008 به سوابق جزیره را امضا کردند.

جاستین بیبر بیوگرافی -- حرکت در فیس
در اواخر سال 2008 ، بیبر و مادر خود را -- که هنوز با او سفر ساخته شده حرکت به آتلانتا ، جایی که او هنوز هم زندگی می کند ، و براون رسما مدیر برنامه او شد.

او اولین تک ، یک زمان ، تاثیر بزرگی ساخته شده است. منتشر شده در ژوئیه 2009 ، این ترانه شماره 12 در کانادا 100 گرم در هفته اول خود را قبل از هدف قرار دادن ارتفاع 17 در بیلبورد هات 100 ایالات متحده ساخته شده است.

یک دختر تنها کمتر انتشار آیتونز منحصر به فرد بود سه ماه بعد ، با وجود آن که به وب سایت های بیشتر و رادیو در ماه نوامبر منتشر شد و به اوج خود رسید در 15 در UScharts و 10 در کانادا است.

دو تک آهنگ بیشتر از اولین آلبوم خود را آینده ، من جهانی ، بیرون آورده شد -- عشق من و دختر مورد علاقه -- اما بدون موفقیت به فروش بسیار.

نیمه اول دو آلبوم ، من جهانی در نوامبر آمد ، با تولید از اعتبارات را دوست دارد از روی حیله و تزویر ، بود که در پشت سر و صدا برای بازدید چتر ریحانا و خانم ها (قرار دادن یک حلقه در آن) تنها برای مفت.

به طور کلی به خوبی دریافت ، این آلبوم در صدر نمودار کانادا و در پنج در بیلبورد 200 آمریکا به اوج خود رسید. من جهانی 2.0 -- نیمه دوم از اولین خود را دو آلبوم -- فروشگاه ها در ماه مارس 2010 رخ داد ، اما در ماه ژانویه توسط بیلبورد هات 100 پنج کودک تنها قبل ، برجسته Ludacris. دیجیتال تک آهنگ هرگز شما رفتن و تو لبخند بعد ، قبل از آوریل 2010 دیدم کسی به عشق به عنوان تنها دوم آلبوم به ارمغان آورد. تو لبخند آهنگ سوم منتشر شد در ماه اوت سال جاری شد.

جاستین بیبر بیوگرافی -- به مراتب بیشتر وجود دارد در راه اند
بیبر کار بر روی پیگیری آلبوم خود را در ماه ژوئیه آغاز شده ، با خواننده انگلیسی / ترانه سرا Taio کروز مشارکت آهنگ ها برای آزادی سال 2011 در حالی که هیپ هاپ افسانه دکتر دره دو آهنگ با بیبر در ماه ژوئیه تولید می شود.

اما استعداد شگرف است نه چسبیده به آواز خواندن به عنوان تنها توسط خود را در سپتامبر 2010 ظاهر جرم سی بی اس سری CSI شاهد : بررسی صحنه جرم ، که در آن مهمان بیبر ستاره دار به عنوان 'نوجوان آشفته'. او یک شخصیت تکرار در برنامه تلویزیونی.

فیلم 3D مورد زندگی او هم در تولید ، با فوریه 2011 تاریخ انتشار تعیین شده برای فیلم جان چو به کارگردانی -.

با خیلی بیشتر برای آمدن از مرد جوان ، تجدید نظر جاستین بیبر بیوگرافی قطعا مورد نیاز است به زودی. اما خود ستاره فقط می خواهد در نقش یک مدل برای بچه های دیگر.

"من مشتاقانه منتظر است تا نفوذ در دیگران را در راه مثبت ،" او می گوید. "پیام من این است که شما می توانید هر چیزی اگر شما فقط با قرار دادن ذهن خود را به آن انجام دهد. من تا زیر خط فقر بزرگ شد ؛ من تا آنجا که مردم دیگر نداشت. من فکر می کنم قوی تر از من به عنوان یک فرد ساخته شده است ؛ آن ساخته شده است شخصیت من ".


تاریخ : 19 Jan 2011
نویسنده : mohammad hosein

biografi

reza ya

نام : امیر رضا / ملقب به رضایا / سن : 22 / ساکن یوسف آباد / دانشجوی ترم سوم رشته ی

موسیقی / رنگ مورد علاقه : مشکی / ماشین مورد علاقه : پرشیا ELX / مجرد / تقریبآ ۱ سال و نیم

هست که در سبک R&B فعالیت می کنه / ۱ سال قبلش سبک پاپ کار می کرده / اولین آهنگ سبک

R&B او "بی معرفت" نام داره که با آرمبن 2afm آنرا اجرا کرده بود


این هم یک تاریخچه مختصر در مورد رپ بود.
ولی همونطور که من بارها گفتم، هر چیزی که وارد ایران میشه، ایرانی میشه! :-)
وضعیت رپ هم به نظر من در ایران تاسف باره،ولی خیلی ها هستن که کار خوب انجام میدن، البته من با این دسته بندی اجتماعی و اعتراضی، کل کل، پارتی و عاشقانه شدیدا مخالفم، رپ همونطور که از اسمش پیداست برای اعتراض است، اعتراض در هر زمینه ای. در واقع این از خصلت های اصلی ما ایرانیهاست که برای خود نمایی، بزرگنمایی، حس برتری نسبت به همه و... دست به هرکاری بزنیم، من نمی فهمم، کجای اصول رپ اومده که خواننده تا میتونه از خودش و دوست دختراش تعریف کنه و بقیه رو بی دلیل ببره زیر سوال؟ اگر خارجیها در اشعارشون از فحش استفاده میکنند، دلیلش اینه که در فرهنگ اونها جا افتاده، طوری که حتی در فیلمهاشون هم این الفاظ رو به کار میبرن، به همین دلیل این اشعارکسی رو ناراحت نمیکنه، اما در کشور ما، در خانواده های ما، در فرهنگ ما این الفاظ رکیک قابل هضمه؟ البته با این وضعیت فرهنگی که ضد ارزش ها جای ارزش ها رو گرفته، باید هم شاهد همچین وضعیتی باشیم، میبینی هر کی بیشتر فحش میده طرفدار بیشتری داره، پس این جامعه هست که مشکل داره، نه فقط در رپ، در همه زمینه..
اگر اشتباه نکنم هیپ هاپ هم از زیر مجموعه های رپ هست که اصطلاحا ریتمیک تره، اما چیزی که در رپ (اصطلاحا) فارس میبینم، نه رپ هست نه هیپ هاپ و نه هیچکدوم از سبکهای تعریف شده دیگه، بیشتر شبیه پاپ هستن، اگر سبک جدیدی ابداع کردن، خوب بیان بگن ما سبک ساختیم، نه اینکه بگن رپ میخونیم..اگه می خواستی یه اسم فارسی برای رپ انتخاب کنی چه اسمی رو انتخاب می کردی؟
تا حالا راجع به این موضوع فکر کردید؟

من در جواب میگم کلمه ((Rap)) که ترجمه اون در فارسی به معنی ضربه زدن یا تند تند حرف زدنه پشتش کلمه ی اعتراض مخفیه...حالا یعنی چی؟ ...یعنی فرد معترض با هجوم کلمات و کوبش جملات با فن بیان بالا فرد یا جامعه ی مورد خطاب رو می کوبه و اعتراض می کنه ..!
اون فریاد نمی زنه ((مثل سبک معترض متال که دقیقا در اعتراض با رپ مشابه است))بلکه با یک ریتم ساده که مدام در حال تکراره (( beat)) یا همون تپش منظم میاد و با لحن تمسخر همه چیز رو مورد سول قرار میده ..
سبک رپ بسیار وابسته به شعر یا ((Lyric)) است. فرد معترض باید فن بیان بالا و اطلاعات کافی راجع به موضوع مورد بحث داشته باشه ..
همون طورکه می دونید این سبک برخاسته از قشر کارگران سیاه پوسته .. اون ها این سبک رو برای اعتراض به وضع جامعه و نژاد پرستی ..و هر چی که اون ها رو آزار می داد آوردند ..
اون ها برای اعتراض دیوارهای شهر رو خط خطی می کردن که البته بعدا به هنر ((Grafitti)) مشهور شد که هنوز که هنوزه این مسئله پلیس های آمریکا رو ناراحت می کنه !!
اون ها هم مثل ما مشاعره می کنند با این تفاوت که از فحشای رکیک استفاده می کنند که البته ایرادی نداره چون جزء فرهنگ اون ها محسوب می شه ..یه جور فی البداحه گویی یا همون Free Style .که بوسیله اون قدرت نمایی می کردند و طرف رو ضایع می کردن ..می دونید چرا قدرت نمایی؟
چون زندگی توی محله های سیاه پوستی هنوز که هنوزه مثل زندگی تو جنگله ..چون اونا ترس رو حس کردن و برای زندگی جنگیدند ..چون هر لحظه ممکن بود یکی از راه برسه و یه گلوله بزنه تو مخشون ..!

بعد از این همه مقدمه ..... می خوام راجع به رپ فارس صحبت کنم

تعداد معدودی از رپر های ما واقعا با رپ اعتراض می کنند ..رپ ما پر شده از کسایی که از رپ برای خود نمایی استفاده می کنند ..و این یعنی توهین به رپ ..
رپ یه موسیقی نو پا توی کشور ماست ..پس چرا تعداد رپ خون های ما مثل قارچ در حال افزایشه؟
چون هر کسی فکر میکنه استعداد نهفته ء رپ داره ..زود شلوار بگی پاش می کنه و می ره استودیو و ضبط می کنه و آهنگ بی محتواشو وارد بازار بی سرو ته رپ فارس می کنه که خریداراش افرادی نیستند جز یه سری پسر بچهء ۱۵ ۱۶ ساله . این هم شد رپ فارس؟
قبول داریدیه ۱۰۰ ۲۰۰ نفری آویزون رپ فارس هستند؟! که مطمئنم با یه تکون می ا فتن..چون هیچی در چنته ندارن و تهی هستن ..حالا کو تا یکی پیدا شه رپ فارس رو تکون بده !!
بابا از جون رپ فارس چی می خواین ؟! برید سر درس و زندگی ..مسلما یه پسر ۱۵ ۱۶ ساله که هنوز سبیل نوجوانی در نیاورده نمی تونه راجع به مشکلات جامعه رپ بخونه ..! چه توقعاتی داریم ها !!!
بابا رپ فارس دست همیناست ...!!
همش Diss و Diss Back ..همش قدرت نمایی و بلف ..از کی تا حالا اسلحه ء گرم مجاز شده که شما حرف از کلت و فشنگ می زنی ؟ شاید شما هم در محله های سیاه پوستی زندگی می کنید...!
و یا شاید Rap صورت جدید دعوا های توی کوچه است؟
در این بین استعداد هایی وجود دارن که واقعا حیفن ..استعداد اجرا دارن ..اما محتوا نه رپرهای با استعداد و دوست داشتنی ..تا موقعی که فقط راجع به پارتی و دختربازی و کل کل بخونید رپ مردمی نمیشه ..
چرا چشماتونو به روی حقایق بستید و کور کورانه تقلید می کنید ؟
واقعا مشکلات رو نمی بینید؟ چرا رپ فارسی نمیارید ؟ رپی که هویتش فارسی باشه ؟


erfan

عرفان در 3/آگوست/1983 در اصفهان به دنیا آمد.او از 6ماهگی یه مسافرت اجباری دور دنیا رو پذیروفت عرفان در شهر‌ها و کشور‌های مختلفی زندگی کرده خانواده عرفان دیگر تصمیم گرفته بودند که در یک مکان یا به عبارت دیگر در یک کشور ساکن شوند و این کشور جایی نبود به جزء آمریکا.


این مسافرت‌ها و جابه‌جایی‌ها تاثیرات زیادی بر روی فرهنگ،زبان،ارزش‌ها و...عرفان گذاشته بود اما عرفان شروع به کامل کردن زبان خودکرد و در این راه تلاش فراوانی کرد.

همانطوری که در بالا گفتم عرفان تلاش بسیاری کرد و این دلبستگی او به ادبیات فارسی از او یک فرد شاعر،فیلسوف(فرهنگی و تربیتی)وسیاسی و مذهبی ساخت.ورزیدگی عرفان با آلبوم اول او به چشم می‌خورد که یک شک بزرگ برای آمریکایی‌ها بودچون عرفان خلاقیت خود را در کشمک کردن و نقل‌وانتقال دادن مسایل در موزیک خود و کلیپ خود هنرمندانه نشان داد.

با وجود این که عرفان در دنیای غرب بزرگ‌شده است هرگز فرهنگ ایرانیان و ایرانی بودن خود را فراموش نکرده بود.

عرفان از 14 سالگی به دنبال نوشتن و خواندن ادبیات ایرانی بود او با این پشتکار توانست اشعاروموزیک خود را به صورت مخلوطی از غربی و شرقی به بیرون عرضه کند.

به علت این که عرفان همیشه درسفر بود و همیشه در جابه‌جایی بود توانسته بود از این کشمکش ها تجربه‌های بسیاری کسب‌ کندو این موضوع را به راحتی می‌توان در اشعار و موزیک او دید و شنید و او امروزه تلاش می‌کند که هیپ‌هاپ ایرانیان را به گوش جهانیان برساند و خود را در جدول موزیک جهان بالا بکشد

nima shahrokh shahi

نام : نیما
نام خانوادگی : شاهرخ شاهی
تاریخ تولد : ۱۷ مرداد ۱۳۶۰
با بازی در نقش امیرعلی در فیلم مکس به سینما آمد. اما سه سال طول کشید تا با بازی در نقش اول فیلم پارک وی بدرخشد و مهارت های بازیگری خود را ثابت کند.
در تهران به دنیا آمده و بزرگ شده ی ولنجک است الان هم در ولنجک زندگی می کند.
یک خواهر بزرگتر ازخودش دارد به نام نیلوفر .
در رشته مهندسی عمران دردانشگاه تهران تحصیل می کند و امسال فارغ التحصیل می شود .
او از بازی امین حیایی خوشش می آید.
معتقد است حق پارک وی در جشنواره پایمال شد.
فیلم کافه ستاره را دوست دارد.
عاشق هیجان سینماست .
سربازی نرفته است .
عامل فروش پارک وی را فریدون جیرانی می داند.
در خانواده تحصیل حرف اول را می زده برای همین فکر نمی کرده بازیگر شود .
عاشق بازیگری است ولی منتظر نقش خوب می ماند .
آرزویش کاربا کارگردانان صاحب نام است.
عاشق فیلمهای ترسناک است.
فیلمنامه ی پارک وی را از۱۲ شب تا ۴ صبح یکسره خواند.
عاشق صدای دوربین ۳۵ میلیمتری است .
اغلب شبکه های ماهواره ای از او به عنوان خواننده یاد می کنند.
سریال راه بی پایان را دوست دارد و هر هفته دنبال می کند.
در ساختمان سازی فعال است و نیاز مالی به بازیگری ندارد.
در دسترس بودن را دوست ندارد.
هرچند وقت یک بار آرایش مو و صورتش را تغییر می دهد .
معمولا سعی می کند در هر شرایطی عاقلانه تصمیم بگیرد .
نقش کوهیار در پارک وی را خیلی حسی بازی کرده است .
متاهل است


(انریکو میگوئل ایگلسیاس Preysler ، مادرید ، 1975) español Cantante د موزیک پاپ ، hijo دل también cantante خولیو ایگلسیاس.  لا فاما د sus progenitores ، tanto como sus hermanos انریکه سه acostumbraron muy عاجلانه چشمک می زند د fotógrafos لس آنجلس ، لاس د cámaras تلویزیون بله لس micrófonos. تحریم گناه ، llegó لا adolescencia سالانه completó sus estudios گناه pistas دار درباره بازتاب سو dedicación futura.


انریکه ایگلسیاس

تاس سه فونز انریکه ایگلسیاس comenzado había preparar سو دیسکو آغازگر años dieciséis آنجلس ، pero nadie ، نیکل siquiera سو familia ، سه enteró entonces د لاس intenciones دل joven ؛ por tanto حقیقت ، anuncio سو د فونز سه نشان dedicar آل موندو د لا canción fue una sorpresa بند گران propios سالانه extraños. Esto ocurrió cuando ال madrileño contaba veinte años ، Én 1995.

انریکه ایگلسیاس dejó siempre muy claro فونز هیچ quería sacar provecho د سو apellido ، ý llegó incluso plantearse سازمان ملل متحد cambio د nombre artístico فونز eludiera ال uso دل mismo. د cualquier forma ، parece claro فونز استه apellido لو ayudó momento en آغازگر سازمان ملل متحد ، aunque Más tarde ال trabajo د انریکه سالانه sus colaboradores mereció triunfar por méritos propios en segunda mitad لا د لس años noventa. Prueba د ello بنیادی لا experiencia د سو hermano خولیو خوزه ، quien también probó suerte en ال موندو د لا canción ، aunque باهم bastante menos éxito فونز سو پدر روحانی سالانه hermano سو.

انریکه ایگلسیاس consiguió سازمان ملل متحد contrato باهم دیسکو بت ، una española modesta compañía discográfica فونز لو editó سو دیسکو آغازگر ، انریکه ایگلسیاس ، فونز vio لا luz ال 25 د د septiembre 1995. como Sencillos "سی صدایی ته مجرا" ، "Por amarte" ، "Experiencia religiosa" ، "Trapecista" سالانه "هیچ por llores سکته" catapultaron آل آلبوم cotas impensables en debutante سازمان ملل متحد. En semanas pocas consiguió دیسکو سرین د oro en پرتغال ، ý باهم llegó tiempo ال فروشنده casi seis millones د copias en انجامدادنی ال موندو. inicio ال هیچ pudo mejor سرین ، ý لو valió آل artista لا concesión د سازمان ملل متحد premio گرمی لا Mejor Interpretación لاتین.

ال 29 enero د د 1،997 salió لا venta Vivir ، ال segundo دیسکو د larga duración دل cantante ، بند فونز هیچ سرین menos cinco millones vendió casi د copias سالانه confirmó plenamente ال incipiente estrellato د انریکه.

En 1997 ، انریکه ایگلسیاس realizó سو برتر gira mundial ، Vivir ، Én لا فونز recorrió trece países ، dio casi ochenta conciertos سالانه actuó و حول و حوش 750.000 personas en casi در کل. لا maquinaria د سو کاررا بدون سه dio siquiera سازمان ملل متحد descanso antes د editar سو elepé tercer ، فونز vio لا luz ال 1 د د septiembre 1998 باهم ال título د Cosas دل آمور ، esta vez dentro بهت دل catálogo د Polydor رکوردها. En سو نوئهوا discográfica encontró ال potencial necesario بند explotar comercialmente sus productos ، درباره بازتاب انجامدادنی teniendo en cuenta فونز سو estaba muy فاما بله extendida escala internacional.

ال cantante رصدخانه لا década باهم انریکه ، سازمان ملل متحد دیسکو nuevo فونز لو colocó لس Más en lugares آلتوس د لاس listas د د ventas medio موندو ؛ ال آلبوم salió لا venta ال 23 noviembre د د 1999. Meses atrás سه había editado Bailamos ، una recopilación فونز incluía تم ال دل título ، د extraordinario internacional éxito.

انریکه ایگلسیاس در هکتار obtenido سازمان ملل متحد buen puñado د números en uno لاس listas estadounidenses ، هکتار conquistado buena parte دل mercado asiático ، بنیادی سازمان ملل متحد همیشگی ganador د premios جایزه گرمی در هکتار grabado en español ، انگلیسی ، Português الکترونیکی italiano. Más doscientos دیسکو د د د oro سالانه Más cien دیسکو د platino adornan سو impresionante palmarés حقیقت ، حرکت ازاد و اهسته د una فونز trayectoria ، Én sus palabras propias ، هیچ هکتار hecho Más comenzar فونز.

En ال آغازگر año nuevo siglo دل ، انریکه سه presentó و حول و حوش incondicionales sus فرار باهم ، سازمان ملل متحد nuevo trabajo menos melódico فونز لس anteriores. También finalizó ال rodaje د پاک una vez en México ، اولین سو cinematográfico لاس د órdenes رابرت رودریگز.


تاریخ : 8 Jan 2011
نویسنده : mohammad hosein

tohi

یه بیوگرافی کامل ازخودت بگو حسین جان :
من حسین هستم متولد 1365 با لقب تهی شروع کردم وبا همین هم تموش میکنم
درحال حاضر ساکن تهران وشهرک غرب هستم.
ازکی به رپ علاقمند شدی؟
من ازسال 79 به رپ علاقه شدیدی پیداکردم چون ازسبک و طرزبیان جملات توی
آهنگایی که سبک رپ دارن خیلی خوشم میومد ودوست داشتم بشتربا این سبک اشناشم
ازکی شروع کردی به رپ خوندن؟
اواخر سال81بود که من شروع کردم به رپ کردن اما کارهامومن توخونه وفقط برای خودم میخوندم
واصلا قصدبیرون دادن وحتی گذاشتن آهنگا روی سایتو نداشتم مثلا ازآهنگای ریکورد شده
تو خونه تااونجایی یادمه میتونم :ادعای باحالی _ دیس فتال و...... میتونم اسم ببرم که فقط برای
خودم بود وهیچکدومشون هیچ جا پخش نشد
چه کسایی رو تورپ فارسی قبول داری؟
شایان_بکس زدبازی_رضاپیشرو_ابلیس_هیچکس و امزیپرو حمید دیو
خارجی ها کی؟
outlow,mobb-deep,lili bow wow,puff dady,b.i.g,2pac,snoop dogg,
??cent,eminem,fat joe
قصدت ازخوندن آهنگ فساد چی بود؟
داستانش طولانی ولی مختصر توضیح میدم.من اول قرار بود آهنگ << رسم بازی زندگی >> رو
باحسین ابلیس بخونم اما به دلایلی نشد و حسین اونوبا کیلر خوند بعداز اون کار من به حسین
پیشنهاد دادم اهنگ فساد رو باهم بخونیم واونم قبول کرد هدفمون هم این بود که آقاجامعه رو فساد
برداشته یه تکونی بخورین.با اینکه روش وقت کمی گذاشتیم اما خیلی خدا شد
در مورد آخرین اهنگت وآلبوم جدیدت برامون توضیح میدی؟
اخرین آهنگی که روی وب قرار گرفت "الومنم"بود که بافاجعه وکایوت خوندم و
قبل اونم"دستمال جیبی" که بادرویش ومطلق خوندم
درموردآلبومم هم فقط میگم که 8تا تراک داره واسمش هم "تی&تی" به معنای تهی&تتلو هستش
و "کلتکس ریکورد" اسپانسرشه و هیجکدوم ازآهنگاش روی وب نیست درحال حاضر
خیلی هامیگن توبی تربیت هستی ناراحت نمیشی؟
نه چون هستم(می خنده) خوب بی تربیتی واقعیته وجزیی ازرپ منم پسر پیغمبر نیستم عزیزم
آیدیت چیه؟
من اصولا فقط سالی یکی دوبار آن میشم ولی اینم آیدیم:rap_tohi
حرف اخرت؟
ازتوعسل عزیزم ممنونم و ازهمه طرفدارام که بهم قوت قلب میدن
یه بوووووووووووس ازطرف من به همتووووون
واینکه رپرهای جدید هرچی میخونن فقط رپ رو خزز نکنن و چاقالا همه رقاص شن(می خنده) بای


تاریخ : 8 Jan 2011
نویسنده : mohammad hosein

eminem

مارشال بروس مترز سوم نام کامل امینم است.مارشال یکی از دست پرورده های فوق العاده با استعداد پیشکسوت و بزرگ رپ یعنی Dr.Dre می باشد كه از سال ۱۹۹۹ تاكنون نامش به عنوان یكی از جنجالی ترین خواننده های رپ تثبیت شده است.امینم درك كنایه آمیز و الفاظ برنده خود را با مهارت باور نكردنی اش تركیب كرده و با این كار به تخلیه عقده های كودكی پر رنجش پرداخته است.

می توان گفت كه موفقیتهای امینم از زمانی كه اولین اثر انفرادی خود را ۷ سال پیش به سمع و نظر Dr.Dre رساند به یك پیروزی سراسری در سبك رپ بدل شد.بحث و جدلی كه بر سر اشعار وی سر گرفته بهترین تبلیغی است كه یك موزیسین می تواند برای آثارش ترتیب بدهد.ضمن اینكه او اولین رپ خوان سفید پوست هم به شمار می آید و این در حالی است كه بسیاری از رپ خوانهای سیاه پوستی كه هوش و ذكاوتی بیشتر از او نداشتند حتی حاظر نبودند كه برای او جایگاهی قائل شوند.
و این موضوع در اوایل فعالیت برای او تنش های بسیاری ایجاد كرده بود تا جایی كه استعدادهایش همیشه تحت شعاع شخصیت رسانه ایش قرار گرفته است.شخصیتی كه مخلوطی از یك نابغه درگیر سو ء تفاهمات و یك انسان شورشی است.هر كدام از اینها در جایگاه خود می تواند درست باشد ولی اگر از نگاهی دیگر بررسی كنیم امینم یك تاثیر انكار ناشدنی و عظیم بر هواداران سبك رپ كه تماماً از سیاهان تشكیل شده گذاشته است.
EMINEM در نزدیكی كانزاس سیتی در ۱۷ اكتبر ۱۹۷۲ متولد شد.او بهترین دوران كودكی خود را در حالی سپری می كرد كه با خانواده اش دائماً بین زادگاهش و دیترویت در حركت بودند و مدام تغییر مكان می دادند تا اینكه سرانجام در سنین نوجوانی شیفته رپ شد.او كار خود را از سن آغاز كرد و نمایشهایش را در زیر زمین خانه دوست دبیرستانیش انجام داد.دبیرستانیش انجام داد.
این دو نفر تحت عنوان (ام اند ام و ماینكس) شروع به فعالیت كردند كه خیلی زود به امینم تغییر نام داد.
مارشال نام امینم را از حروف اول اسم كوچك و بزرگ خود یعنی مارشال و مترز گرفته بود.به خاطر مرزهای اجتناب ناپذیر نژادی كه نمی توانست یك رپ خوان سفید پوست را پذیرا باشد امینم باید ساده ترین راه را برای متقاعد كردن شنوندگان هیپ هاپ زیر زمینی برمی گزید.یعنی مبارزه و به قول خودمون كل كل كردن به صورت شعرهای فلبداهه با خوانندگان رپ سیاه پوست

بعد از مدتی مبارزات با رپ خوانهای سیاه پوست و بردن از اکثر آنها چنان جنبه عامه پسندی انتخاب کرد که مردم می خواستند نام او را برای خودشان انتخاب کنند.ولی به یکباره عمویش که Ronnie نام داشت خود کشی کرد و این کار انگیزه ای شد برای خروج موقتش از دنیای رپ.ولی مدتی بعد بازگشت و دریافت که چند رپ خوان دیگر از او برای تشکیل یک گروه دعوت کرده اند.همین موضوع باعث شد که او در سال ۱۹۹۵ اولین ریکورد تک آهنگی منتشر شود.
یک خواننده رپ به نام Proof که در طرف دوم یک تک آهنگ با او همکاری کرده بود چنان از کارش لذت برده بود که از او برای پیوستن به گروهش که D12 نام داشت دعوت کرد.گروهی شش نفره که هر کدام از اعضای آن حتی در اجراهای انفرادی هم به هم کمک می کردند.هر چند اولین آلبوم امینم به نام (Infinite)=(لایتناهی) روال یکنواخت هنری اش را شکست اما با اندک نقدهای خوبی روبرو شد.او در بسیاری از پیامهایی را که می خواست به صورت مثبت ارائه کند در قالب اسلیم شیدی (Slim Shady) یا لاغر مرموز روانه بازار کرد.یک شخصیت ساختگی مغرور اما اصلاح شده که از بیان هیچ احساسی هراس ندارد.امینم به تدریج احساسات محرمانه و درونی اش را در کارهایش وارد کرد.مثلا مادرش را در ترانه ها متهم کرد که آسیبهای روحی و روانی بسیاری به او و برادر کوچکترش وارد آورده است.
وقتی آلبوم The Real SlimShady EP وحشیانه را منتشر ساخت بازار موسیقی با کاری ر روح اما متوسط،شاد و تفکر برانگیز روبرو شد و در روند کاری و نوشتاری او از همین درونمایه شکل گرفت.
این ریکورد در جریان موسیقی زیر زمینی اثر زیادی گداشت و نه تنها شیوه صدای تو دماغی خواننده بلکه رنگ پوستش او را به جنجالی باور نکردنی تبدیل کرد.اگر چه امینم در آن مسابقه سال ۱۹۹۷ در لس آنجلس رتبه دوم را در شیوه خواندن بدست آورد آما باعث شد که استعدادهایش توسط Dr.Dre که به پدر رپ زیر زمینی معروف است شناخته شود.

امکانات اجرا و ضبط نوار بعدی او تا دو ماه بعد میسر نشد.او پی از آن کاری برای Dre فرستاده بود و دره هم مشتاقانه با او تماس گرفت و در روز ملاقات Dre به خاطر رنگ پوست امینم عقب نشینی کرد و بیش از هنر او از سفیدی پوستش غافلگیر شد.
اما ظرف فقط یک ساعت به چنان تفاهمی رسیدند که شروع به ضبط ترانه My Name Is کردند که در پاییز ۱۹۹۸ امینم با یکی از همکلاسی های سابقش ازدواج کرد و در آن زمان با (Kid Rock) در «شیطان بدون دلیل» شرکت کرد تا سرو صدای پیرامونش را بیش از پیش بلند کند.
The Real Slim Shady LP آلبومی با فروش عالی در اوایل سال ۱۹۹۹ بود که با موفقیت تک آهنگ My Name Is همراه شد و این روند با مقبولیت ترانه Guilty Consience یا عذاب وجدان در سال بعد و در یافت جایزه Plantium برای امینم ادامه یافت.
پس از این نمایش گسترده جنجالی بزرگ بر سر محتوای این آلبوم برپا شد.برخی منتقدین نقدهای خشونت آمیز و کارتونی برای آن نوشتند.در حالی که بسیاری ستایشش کردند و آن را حرکت بر روی لبه تیغ همراه با طنزی سورئال نامیدند.
آلبوم The Marshall Matters LP در تابستان ۲۰۰۰ منتشر شد و با فروش نزدیک به ۱ میلیون کپی در هفته اول انتشار آماری عجیبی را رقم زد به طوری که سریعترین فروش رپ در آن دوران لقب گرفت.با همه جنجالها آلبوم وی در صدر جداول ایستاد ولی اشعار تحریک آمیز وی مثل «Kim» باعث شد تا زندگی مشترکش پایان بگیرد.امینم در جشن سالانه گرمی٬آلبومش نامزد چندین جایزه شد و منتقدان وی که او را با التون جان در یک اجرای دو نفره در مراسم مشاهده کردند ناچار به سکوت شدند.
در سال ۲۰۰۱ او همراه با چند تن از دوستان قدیمی دیترویتی دوباره D12 را تشکیل دادند و آلبومی را روانه بازار کردند.در اواخر سال ۲۰۰۱ نیز او ا به جلوی دوربین گذاشت و در فیلم 8mile سینما را آزمود.
فیلمی با برداشتی ضعیف از زندگی خودش به کارگردانی هوادار غیر قابل تصورش یعنی کرتیس هانسون.
آلبوم بعدی وی یعنی The Eminem Show بحث و جدل های اندکی آفرید ولی فروشی اعجاز آمیز داشت که بهترین فروش را در دوران زندگی اش داشت.مخصوصا ترانه های I'm A Soldier٬Cleaning Out My Closet٬Superman٬Sing For The Moment و Without Me مه مورد توجه بسیاری قرار گرفت.

حال چه می کند :

سپتامبر 2003:کار بر روی چهارمین آلبوم بلند.

نوامبر2004:البوم چهارم"تکرار"

اگوست2005:اعلام این مسئله که برای مدتی کوتاه به خاطر خانواده اش کار نخواهد کرد.

دسامبر2005:البوم جدید او که مجموعه ای از بهترین کارهای قبلی اوست وسه اهنگ جدید نیز در ان وجود دارد. "Curtain Call: The Hits" كه در سایت برای دانلود موجود است كاربران علاقه مند به امینم می توانند آلبوم كامل را دانلود كنند.

سپتامبر 2006:جدید ترین آلبوم او ملقب به The Re-Up که توسط شرکت ضبط موسیقی خودش Shady Records تهیه می شودتاریخ : 8 Jan 2011
نویسنده : mohammad hosein

بیوگرافی مایكل جكسون

یکل جکسون، ستاره موسیقی پاپ روز پنجشنبه، 25 ژوئن در سن پنجاه سالگی در لس آنجلس درگذشت.جرامین، برادر مایکل جکسون گفت به نظر می رسد او در اثر نارسایی قلبی درگذشته باشد.جسد مایکل جکسون با هلی کوپتر از بیمارستان به پزشکی قانونی منتقل شده است.مرگ آقای جکسون پس از آن اعلام شد که به علت ایست قلبی به وسیله نیروهای امدادی از خانه اش در هالیوود به بیمارستانی در لس آنجلس منتقل شد.روزنامه لس آنجلس تایمز در وب سایت خود گزارش داد هنگام مراجعه ماموران امداد به منزل آقای جکسون، تنفس او متوقف شده بود. این گزارش می افزاید ماموران به احیای قلبی-تنفسی مایکل جکسون اقدام کردند.بعضی از اعضای خانواده مایکل جکسون به بیمارستان رفته اند. علاقمندان این ستاره سرشناس پاپ در اطراف بیمارستان و همچنین در اطراف خانه او جمع شده اند.مایکل جکسون دارای سابقه مشکلات پزشکی بود و تحت درمان قرار داشت.او قرار بود کمتر از یک ماه دیگر پس از دوازده سال دوری از صحنه های جهانی، تور بین المللی خود را در لندن آغاز کند.مایکل جکسون فعالیت حرفه ای خود در زمینه موسیقی را از دوران کودکی با برادرانش در گروه جکسون فایو شروع کرد.او در دهه هشتاد میلادی با ترانه های "تریلر" و "بد" به شهرت جهانی رسید.به گزارش کتاب رکوردهای گینس، آلبوم تریلر مایکل جکسون که سال 1982 عرضه شد، با شصت و پنج میلیون نسخه فروش، پر فروش ترین آلبوم موسیقی در جهان بوده است.مایکل جکسون در سال های گذشته به علت جنجال های اخلاقی و مشکلات مالی منزوی شده بود.او شش سال پیش به اتهام آزار جنسی یک پسر چهارده ساله بازداشت شد ولی دادگاه پس از یک محاکمه جنجالی پنج ماهه او را بیگناه تشخیص داد.مایکل جکسون سه فرزند به نام های مایکل جوزف، پاریس مایکل کاترین و پرینس مایکل دوم از خود به جا گذاشته استفراز و نشیب مایکل جکسون

مایکل جوزف جکسن در تاریخ ۲۹ آگوست ۱۹۵۸، در شهر گری, ایندیانا (شهرک صنعتی در نزدیکی شهر شیکاگو, ایلینویز) در خانواده‌ای از طبقهٔ کارگر متولد شد. پسر جوزف والتر «جو» و کاترین اسکروز استر, او هفتمین فرزند از ده فرزند است. خواهران و برادران او ربی, جکی, تیتو, جرمین, لاتویا, مارلون, رندی و جنت هستند. جوزف جکسن در استخدام معدن آهن بود و اغلب با برادرش لوتر در یک گروه موسیقی R&B به نام فالکونز اجرا می‌کرد. مادر مذهبی جکسن، فرزندش را با باورهای فرقهٔ یهوه (نام خدا در زبان عبری ـــ فرقه‌ای مسیحی) تربیت کرد.

جکسن از اوایل دوران خردسالی مورد سوء استفادهٔ جسمی و روحی پدرش قرار داشت. او کار بی وقفه, شلاق و کلمات رکیک را تحمل می‌کرد. این سوء استفاده ها, زندگی او را در بزرگسالی تحت شعاع قرار داد. در نتیجهٔ یک جر و بحث ـــــ که بعدها مارلون جکسن به آن اشاره کردـــــ جوزف مایکل را از یک پا, سر و ته در هوا نگه داشت و «بارها و بارها با مشت به کمر و پشت او کوبید»

. جوزف اغلب مچ گیری می‌کرد یا فرزندان پسر را به دیوار فشار می‌داد. یک شب وقتی جکسن خواب بود, جوزف از بیرون خود را به پنجرهٔ اتاق خواب او رساند و در حالی که ماسک ترسناکی بر چهره داشت با جیغ و فریاد وارد اتاق شد. جوزف گفت که می‌خواسته به فرزندانش یاد بدهد که هنگام خواب پنجرهٔ اتاق خواب را باز نگذارند. اما تا سال‌ها بعد از آن, کابوسهای دزدیده شدن از اتاق خواب جکسن را رها نکرد.

جکسن خیلی زود استعدادش را در موسیقی بروز داد، او در سن پنج سالگی در حضور همکلاسی‌ها و حضار دیگر به مناسبت کریسمس اجرا می‌کرد. در سال ۱۹۶۴ جکسن و مارلون یکی پس از دیگری به عنوان نوازندگان پس زمینه، با نواختن کونگا و تمبورین، به گروه برادران جکسن ــــ گروهی که توسط جکی، تیتو و جرمین تشکیل شده بودــــ پیوستند. پس از آن جکسن شروع به خواندن در پس زمینه و رقصیدن کرد; در سن هشت سالگی، او و جرمین در جایگاه خواننده‌های اصلی گروه قرار گرفتند و نام گروه به جکسن فایو تغییر کرد

در ۲۷ ژانویه ۱۹۸۴، جکسن دچار یک بد اقبالی شد. ضمن ساخت یک فیلم تبلیغاتی برای پپسی کولا در سالن نمایش بزرگ شراین در لوس آنجلس، موهای او بر اثر خطا در عملیات آتش بازی آتش گرفت و پوست سرش دچار سوختگی درجه سه شد. این حادثه در برابر چشمان سالن لبریز از جمعیت که برای بازسازی یک کنسرت آنجا گرد آمده بودند اتفاق افتاد. این واقعه سوژه‌ای برای کنکاش وسیع توسط رسانه ها، با هدف بهره برداری از همدردی لبریز از احساس مردم با جکسن شد. شرکت پپسی خسارت این حادثه را خارج از دادگاه پرداخت و جکسن یک و نیم میلیون دلاری را که به او پرداخت شده بود به «مرکز سوختگی مایکل جکسن» اهدا کرد.

این مرکز، طرح تکنولوژی جدیدی برای کمک به افرادی با سوختگی‌های عمیق بود. اندکی پس از آن، سومین جراحی پلاستیک روی بینی جکسن انجام شد و او خود آگاهانه تر دربارهٔ ظاهرش رفتار کرد.

در ۱۴ مه ‌۱۹۸۴، جکسن به کاخ سفید دعوت شد تا جایزه‌ای را از دستان رئیس جمهور وقت آمریکا رونالد ریگان دریافت کند. جایزه برای قدردانی از حمایت‌های جکسن از حرکت‌های خیریه بر علیه اعتیاد به الکل و مواد مخدر به او داده شد. جکسن در مراسم گرمی ۱۹۸۴، هشت جایزه برد. Thriller برخلاف آلبوم‌های قبلی با یک تور رسمی حمایت نشد، اما در ۱۹۸۴ تور Victory (پیروزی) جکسونز، اکثر آثار سولوی جدید جکسون را برای بیش از دو میلیون تماشاچی در آمریکا به نمایش گذاشت. او سهم پنج میلیونی خود را از این تور به خیریه بخشید.

پوست جکسن در تمام دوران کودکی و نوجوانی اش به رنگ قهوه‌ای متوسطی بود, اما از اوایل دههٔ هشتاد، رنگ پوست او روشن تر شد. این تغییر بطور وسیعی تحت پوشش رسانه‌ها قرار گرفت, از جمله شایعه‌هایی که ادعا می‌کردند جکسن پوست خود را سفید می‌کند. در اواسط دههٔ هشتاد، تشخیص داده شد که جکسن مبتلا به برص و لوپوس است؛ جکسن مبتلا به لوپوس خفیف است، اما هر دوی این بیماری‌ها او را حساس به نور خورشید می‌کنند. شیوهٔ درمانی که جکسن برای این بیماری‌ها استفاده می‌کند باعث روشن تر شدن پوست او می‌شود، و با گریم پن کیکی که برای پوشاندن لکه‌ها و یکدست کردن رنگ پوستش اجرا می‌شود، پوست او می‌تواند خیلی روشن به نظر برسد.

شکل چهره‌اش هم تغییر کرده است؛ چند جراح نظر داده‌اند که او چند عمل جراحی بینی، جراحی پیشانی، نازک کردن لب و یک جراحی گونه را پشت سر گذاشته‌است. تغییرات چهرهٔ او تا قسمتی بخاطر کاهش وزن شدید بود. در اوایل دههٔ هشتاد بدن جکسن بخاطر تغییر در رژیم غذایی و تمایلش برای داشتن «بدن یک رقصنده» قلمی تر شد. شاهدان اظهار کرده‌اند که جکسن اغلب سرگیجه داشت و به نظرشان او در مورد چگونه به نظر رسیدن بدنش وسواس پیدا کرده بود؛ برخی افراد حرفه‌ای در زمینهٔ علم پزشکی بطور علنی بیان کرده‌اند که طبق عقیدهٔ آن‌ها خواننده سندروم دیسمورفی بدنی دارد، شرایط ذهنی که در آن بیمار نمی‌داند دیگران دربارهٔ او چه نظری دارند


تاریخ : 8 Jan 2011
نویسنده : mohammad hosein

50cent

به نام خدا

مقدمه

50سنت متولد جامائیكا است هنگامی 8 ساله بود پدر و مادرش از هم تلاق گرفتند و مادربزرگش سرپرستی او را بر عهده گرفت كمی پس از آن به وسیله ی دوستانش با رپ آشنا شد در سال 1990 به دلیل دزدی به زندان افتاد پس ار این كه از زندان آزاد شد با رپر مشهور Jay-z و Nas آشنا شد و چند آهنگ را با آن ها خواند كمی بعد كمپانی Trackmaster با او قرار داد امضا می كند و 50سنت بلاخره در سال 1999 آلیوم اول خود را ''power of the dollar بیرون می دهد اما در آهنگ''How to rob'' به گانگستر های است ساید توهین می كند و با این كار جنجالی در 24 می سال 2000 توسط گروهی از است ساید ترور می شود و 9 تیر به بدن او برخورد می كند از این 9 تیر 7 عدد به پایه او 1 به ریه و 1 یه شكمش برخورد می كند اما او به طرز معجزه آسایی زنده می ماند او 2 سال از رپ دور می شود و سپس با ''Lloyd Banks وtony yayo گروه چی یونیت را تشكیل
می دهد و بعد آلبوم ''guess who's back again' را برای مخالفینش اجرا كرد كه باعث شد رپرهای نیویوركی از او حمایت كنند او سپس آلبوم ''50cent is the future'' و nomercy no fearرا بیرون داد سپس با eminem وdr dre آشنا می شود و چند كار با آن ها اجرا می كندو 50سنت آلبوم ''Get rich or die tryin'' را بیرون می دهد و به موفقیت فوق العاده ای میرسد كه بیشتر موفقیت آن از آهنگ in da Club بود فروش آلبوم در 5 روز 872000 نسخه بود كه باعث تعجب همه شد او با تور های بزرگ معروف تر می شود و به عنوان بهترین رپر سال بر گزیده می شود سپس او چند آلبوم هم با گروهش جی یونیت بیرون داد و یه موفقیتی رویایی رسید او سپس با the game آشنا می شود و به او كمك می کند تا آلبومی بیرون دهد بعد از آن در اول سال 2005 آلبوم massacre را بیرون داد كه یکی از بهترین آلبومهای این رپر بزرگ است و بسیار موفق می شود به هر حال او در حال حاضر از بزگان رپ محسوب می شود


گذشته (سابقه) پیشین :

(جکسون)50cent که اصالتا اهل کوینز(qeens) محله جنوبی جامائیکاست در زمان حال یکی از مشهورترین و موفق ترین خواننده رپ دهه اخیر از نظر اقتصادی است .زیرا موفقیت یک خواننده رپ به شهرت و اعتبارش در محله وابسته است.شرکت 50cent interscope را به عنوان یک معامله واقعی فروخته است.مادرش در حین معامله مواد مخدر کشته شده،سه بار مورد اصابت گلوله قرار گرفته،چاقو خورده و بزرگترین امپراطوری رپ را در شهر نیویورک قبل از امضا هیچ قرار دادی به وجود آورده است.موفقیت های پی در پی 50centاین طور به نظر می آید توسط طرفداران،اعتبار وآبرویش و حضور مستمر او تقریبا در هر نوار گلچین پر فروش در سالهای گذشته در نیویورک تضمین شده است.وی اولین نفری بود که قبل از شناختن دکتر دِر(dr.dre)و امینم(eminem)با شرکتهای آنها وارد مذاکره شد.اول بار امینم 50cent را در کنار گزارشگر خبرهایmtvمشاهده نمود قبل از اینکه او را ببیند هیچ یک از برنامه هایش را نشنیده بود پس از آنکه او با حضورش در اثر 8 مایل همراه با آهنگ و ویدئو،چرخش سریع در ایستگاهای رادیویی و شبکه های mtv،Betدر سراسر کشور داشت.قبل از عقد قرار داد با interscope،50 centبا پدر بزرگ و مادر بزرگش زندگی میکرد.پس از مدت کوتاهی در خرید و فروش مواد مخدر غرق میشود.او با همسایه اش با نام بو بو م هم محلی اش در کوینز با نام تونی یایو(tony yoyo)کار میکرد. در ژوئن 1994 جکسون به خاطر اتهام خرید و فروش مواد مرگبار دستگیر شد.

با گناهکار بودنش برای بار دوم جکسون میتوانست با پذریفتن 7 سال حبس درshock incarcerationاز طول مدت زندان بکاهد.او بعدها در این مورد به خود فخر میکرد.او در سال 1997 برای پسری با نام مارکوینز پدر شد.جکسون با جم مستر جی ملاقات نمود و باjmjقرار داد امضا نمود زمانیکه جم مستر جی قواعد واصول را به او نشان داد جکسون در جستجوی کسی که بتواند به اودررسیدن به آرزوهایش کمک کند از شرکت خارج شد.او با محصولات هیپ هاپ واردمعامله شد کسی که به استعداد های جکسون را در اشعار غنایی درک کرده بود50 centدر سال 1999با یک شرکت کلمبیایی قرار داد امضا نمود."چطور غارت کردن" که قصیده ای در مورد غارت کردن رپ صنعتی است یک شوک به رادیوی نیویورک وارد کرد.اولین آلبومش با نام "قدرت دلار"هرگز پخش نشد .


تیراندازی محله کوینز:

در سال 50cent 2000و شریک 22 ساله اش آلتون بیرون در ماشین پارک شده ای در محله کوینز نشسته بودند که یک نفر با اسلحه به آنها حمله میکند و 9 گلوله به طرف آنها شلیک میکند. 50cent سه بار مورد اصابت گلوله قرار میگیرد از ناحیه هر دو پا و فک. و التون نیز که از ناحیه دست زخمی شده،خود و جکسون را به نزدیکترین بیمارستان میرساند.این اتفاق در بین رسانه ها و طرفداران موزیکهای پاپ چنین پخش میشود که 50cent نه بار مورد اصابت قرار گرفته است.در ترانه ها،مصاحبه ها و شایعات مختلف بیان شده بود که شلیک کننده دری اول بام است که لقب او همانند آدمکش تلفظ (hommo)شایعاتی بوده که تیر اندازی توسط بام که یک معامله گر مواد در محله کوینز است ترتیب داده شده. بام خودش سه هفته بعد مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. 50cent اشاره کرده که شخصی که میخواسته جانش را بگیرد قصاص شده .و کشته شده است.برخی دیگر بر این اعتقاد بودند که مرگ بام با 50cent بی ارتباط است و این پیامد دشمنی خانوادگی بامعامله گران مواد مختلف در برکلین میباشد.


پیشیه موسیقی:

آینده خود 50cent است .به وسیله امینم شخصی که رپ را مورد توجه دکتر دِر قرار داد شنیده شد.امینم تلاش میکرد که به رادیوی هیپ هاپ این پیام را بفرستد که50 centهمانمورد علاقه اش میباشد.آنها به این نتیجه رسیدند که با 50cent روی یک آلبوم قرار داد بسته وبا هم کارکنند.قبل از شروع تولید اولین آلبومش با امینم و در،جکسون به سرعت کاست دیگری را به عنوان"نه بخشش،نه ترس"منتشر کرد.برخی از ترانه ها در آلبوم همانند وانکستا تنها به خاطر جارول به وجود آمده بودند.با موفقیت آهنگ از نظر مالی ،ویدیوی 8 مایل به طور سریع وارد چرخش سنگین از mtv،Bet،muchmusicو ایستگاههای رادیویی در سرار کشور شد.

موانع:

در اولین هفته انتشار ،اصلی ترین کار50cent با نام ((پولدار شو یا در راهش بمیر))فروش حدود 872000نسخه داشت.آلبوم در هفته اول نوید طلا و در هفته های بعد نوید پلاتین را میداد.و در هفته اول فروش رکورد را در عصر صدا شکست.در 12 آوریل سال 2004 "پولدار شو یا در راهش بمیر" با ششتا پلاتین توسطRIAA تصدیق شده بود.در سوم مارس 2005 جکسون آلبوم قتل عام را منتشر نمودنام اصلی آن "روز قتل عام خیابان ولنتاین" بود اما وقتی آلبوم وارد بازار شد تاریخ آن عقب برده شد.او با آلبوم خود با نامCANDY SHOPبه هدفش رسید. و دومین آلبومش با نام"پولدار شو یا در راهش بمیر"interscope"به 50cent شرکتی مختص به خودش بخشید.در سال 2003 g-unit رسما شروع به کار نمود.50cent مدیرش را با نام شامانی اکس اِل به عنوان رئیس آنجا قرار داد.در سال 2003 شرکت با لیویه بنکس،تونی یایو و یانگ باک به عنوان اعضاء g-unitقرار داد امضا نمود.در سال 2004 خواننده اولیور یاودی حجاهوکید به شرکت پیوستند. گیم(game)به وسیله g-unitبه عنوان معامله ای موفق بین50cent و دکتردِر شکل گرفته بود.اخیرا اسپایدر لاک،ماب دیپ میس،و ام، او،پی به g-unit ملحق شده اند.شایع شده بود که 50cent در حال مذاکره با لیلی جان،لیل اسکرپی،فری وی،پول وال،هجاجی،مایک ناکس است.در جولای 2006 ،50 centبرا ی منتشر کردن سومین آلبومش که با نام "بدون ثروت مردی""not rich still lying برنامه دارد.

محصولات تجاری:

پس از انتشار "خواهش برای بخشش"توسط گروهش جی یونیت او باreebokبرای پخش کردن کفش های g-unit وارد رایزنی شد. اوهمچنین روی بطریهای آب و لباسهایش سرمایه گذاری نمود.50cent در داستان سیمسونز با عنوان رپ پرانکستا در سال 2005ظاهرشد.بازی ویدیویی،50cent را باعنوان 50cent:blue proofنشان داد.که در بازی های کامپیوتری،play stationو ایکس باکس موجود میباشد.وهمچنین محصولات دیگری برای بازیهای playstationقابل حمل وجود دارد(psp).بازی 50cent را به عنوان یک مبارز نشان میدهد که در طول مسیرش با جنایتکاران در جهان زیر زمینی مقابله میکندو از آنها انتقام میگیرد.همچنین در بازی هنر پیشه هایی وجود دارند که به 50cent کمک میکنند همانند امینم،دکتر در،تونی یایو،لیویه بانکس و یانگ باک.بازی انتقاد های منفی زیادی رامتوجه خود دید چون تنوع خیلی کمی بین مرحله های آن وجود داشت.

پیشه فیلمی:

50cent در فیلمی با نامget rich or die tryinکه تا حدودی در مورد زندگی خودش است به کارگردانی جیم شریدان و همراهی جوی بریانت و ترنس هوارد ظاهر شد.این فیلم 12 میلیون دلار در اولین هفته در آمریکا فروش داشت و در کل 30 میلیون دلار در تمام آمریکا فروش داشت.
در ضمن در سال 2008 نیز او در یک فیلم نقشه یک مواد فروش دوره گرد را بازی کرده است

ادبیات:

50cent یادداشتهای شخصی خود را با نام"از هیچ به همه چیز"که با این جمله آغاز میشود"روزی روزگاری در محله قدیمی کوینز وارد بازار نمود.کتاب در 9 اگوست سال 2005 منتشر شد.او در حال حاضر یک کتاب جدید که شامل اطلاعات در مورد اعضاء g-unit است نوشته که در سال 2007 وارد بازار شد

بحث و جدال:

50cent اصلی:کورتیس جکسون نام50cent را از بازیگر انگشت نمایی در سال1980گرفته است.نام50cent اصلی کلوین مارتین بود.مارتین با گروه مشهور supnemerکارمی کرد او در ردیف هنرمندانی مثل اریک بی و راکیم قرار داشت.مارتین چندین نفر را غارت و به قتل رساند شامل چندین دوست قدیمی،افراد بلند مرتبه خرید و فروش مواد مخدر و همچنین گروه ودینی را غارت نمود. درحرفه تبهکاریش به طور تصادفی خود را به دام انداخت و همین منجر به قتلش شد. اعضاء بازمانده خانواده کلوین مارتین ،کورتیس جکسون را تصدیق نمیکنند.

جارول و شرکت murder(قتل):

قبل از عقد قرار داد با شرکت های امینم و دکتر در،50cent در مجادله عمومی با رقیبش جارول در شرکت متعلق به آن شرکت کرده بود کشمکش و در گیری با دزدی جکسون از طلا فروشی جارول شروع شده بود و به در گیری و چاقو خوردن 50cent منتهی شد. قبل از انتشار "پولدار شو یا در راهش بمیر"،شرکت murderبا50cent وارد مجادله شد.این شد.که در شبکه های اینترنتی موجود میباشد.که نشان میدهد 50cent به عنوان مخبر پلیس میباشد.هرچند50 centادعاهایی از این دسته را رد میکند اما این سیاست که توسط رپ های مختلفی که با g-unit رقابت دارند اشاره میشود.این یکی از شناخته شده ترین دشمنیها در تاریخ هیپ هاپ میباشد. 50 centبه جارول با حضورش در یک مصاحیه تلویزیونی دقیقا یک روز قبل از اینکه آلبومش را با نام "خون در چشم من"منتشر شود اعتبارش را از دست داد.50 centدر مورد جارول و رفیقش اظهار نظری نداشت.FBIشرکت murderرا که وابسته به معامله گر کنس مک گریف بود خوب وارسی کرد زیرا ممکن بود که در قتل جم مستر جی شرکت داشته باشد. بر طبق "smoking gun" web site (اصلحه دودی) اقرار نامه را برای شرکت های من هتن از کمپانی murderتضمین نمود.اطلاعات نشان میدهد که مک گریف ،رئیس زندانیشده با کمپانی murderدر ارتباط بوده و تلاش میکرده50 cent را بکشد. مواد برگزیده متن اقرار نامه: برسی پرده از تو طئه ای بر میدارد که رد برگیرنده اقدام به قتل مک گریف و دیگران در مورد هنرمند رپ بوده که میخواسته اشعاری را در مورد تبهکاریهای مک گریف بسراید. این هنر مند در سال 2000 مورو اصابت قرار میگیر اما زنده می ماند و پس از آن از همکاری با مراجع قانونی در مورد تیر اندازی اجتناب میکند. پیامها به کمپانی murderفرستاده میشود.پاکر نشان میدهد که مک گریف در برنامه کشتن بازیگر رپ حضور داشته است.

خوانندگان رپ نیویورکی :


50 centهمچنین با شاین،ناس،لیل کیم،جوبادن،فت جو،جاداکینو دی بلاک رقابت دارد.او ادعا میکند که ناس اظهارات تندی را نسبت به او g-unit انجام داده زمانیکه ناس در کنسرت نیویورک نمایش اشته است.او ناس را به عنوان یک خائن در هم پیمان بودنش با جارول وirvgottiمتهم میکند.50 centاشاره میکند که جاداکیس و فت جو را برای همکاری با جارول دنبال میکنند.او از پیگی پنک شکایت میکند و به جادا کیس و فت جو به دلیل همکاریشان با جارول حمله میکند.شاین به عنوان دشمن 50 centنامیده میشود.شاین از irvgottiدرخواست میکند که آلبومش را تولید کنند و50 cent دلیل این همکاری به او نیز حمله میکند.هر جند تمام این دشمنی ها جایزه موزیک ویدیوییmtv فروکش کرد اما فت جو در طول مدت نمایش اظهارات تندی درباره g-unit بیان میکند50 centو g-unit این کار را با فریاد های زشت در مقابل فت جو و گروه terrorپاسخ میدهند.فت جو ،ناس و جادا کین در میان بازیگران به50 cent تهمت بازیگری میزنند.50 cent در مقابل جواب آنها را با حمله کردن به تعداد فروش آنها میدهد.50 centمشاجره طولانی مدتی با گروه هنرمندان پیش g-unit داشت در آهنگ "من را دوست داشته باش"از کاست 8 مایلی ،50 centاز لیل گیم به خاطر نشان دادن سینه هایش انتقاد میکند ودلیل اینکه از بازی کلیپ ویدیویی لیل کیم اجتناب کرده را بیان میکند. او بیان میکند که آواز با نام رپ میامیtrinaبوده است. 50 centهمچنین دشمنی شناخته شده ای با جی- زد(jay-z)در سال 1999 داشت. jay -z بیان 50 centرا در مورد خودش در how to robمهربانانه نمی بیند و پاسخ آن را با یک خط در آهنگش میدهد (اون داغ است).50 centدر جواب از او میخواهد که همانند یک جنتلمن رفتار کند هر چند این آهنگ به خاطر بدهی شنیده نشد.50 cent و جی زد به طور تصادفی در سال 2003 با هم به مسافرت رفتند.50 cent و جی زد حتی در برنامه تجاری reebokدر تبلیغ کفش ایشان شرکت کردند که به ترتیب اس-کارترو g-unit نامگذاری شدند.در اوایل 2006 جی زد اعلام کرد که او و50 centقصد دارند در آلبوم freeways sophmareبا هم کار کنند.

the game :

اخیرا 50 centبا گیم دشمنی دارد.گیم که قبلا با g-unit قرار داد بسته بود توسط 50 cent بیرون میشود و طرفداران اکثرا معتقد بودند که50 centو گیم در زمان انتشار (documentary)همکار بودند.آلبوم اصلی گیم با حاشیه های فراوانی روبرو میشود.دقیقا پس از انتشار آن50 centگیم را به دلیل صادق نبودنش در همکاری با هنرمندان g-unit بیرون میکند.50 centهمچنین ادعا کرد که اعتبار را با ارائه دادن آلبوم بدست می آورد در طول مدت این بحث و جدال عضوی از اطرافیان گیم مورد اصابت گلوله قرار میگیرد و زخمی میشود.پس از آن وضعیت بین آنها بهبود می یابد.50 cent و گیم تصمیم گرفتند که یک کنفرانس مطبوعاتی برای اعلام آشتی برگزار کنند.بسیاری از طرفداران احساس کردند که دشمنی بیان شده در ایستگاه رادیویی سیاستی بود که فروش هر دو آلبوم را افزایش دهند.هر چند پس از اوضاع ظاهرا آرام شده بود،50 centو g-unit به دشمنی خود با گیم ادامه دادند و اعتبار محلی وی را زیر سوال بردند و بیان کردند که او بدون حمایت آنها نمیتواند به هدفش در دومین آلبومش برسد.50 centهمچنین از مدیر گیم،جیمی هنچمن به دلیل فیلم غیر مجاز در موردکلوین مارتین ادعای خسارت کرد.گیم در نمایش ربای تابستانی مستقیما50 centو g-unit را زیر سوال می برد.50centدر برابر آن احساسات متفاوتی داشت اما با این حال پاسخی نمی دهد.او در ویدیوی خودpiggbankگیم را همانند یک سیب زمینی لباس پوشیده و دائما در حال تقلید کردن است نشان میدهد.این اولین دشمنی در جایی بود که دو رپر در یک کار مشایه بر ضد هم دیگر داشتند.


مجادله های دیگر:

در زمان حضور در کنسرت رپهای تابستانی در نیویورک50 cent و اعضا g-unit به دلیل صحبت بر ضد هنرمندان دیگر مثل آر-کلی مورد انتقاد قرار گرفتند.قبل از رفتن روی صحنه او آر-کلی را تمسخر میکند. او و همراهانش با واکنش های مختلفی از سوی جمعیت مواجه شدند حتی صندلیها به روی صحنه پرتاب شدند.50 cent همراهانش مجبور شدند به دلیل امنیتی صحنه را ترک کنند. 50 centهمچنین با دی جی پیشین "فانوس سبز" دعوا داشت.دی جی به دلیل مصاحبه تلفنی با دی جی در مدتی که با وی دشمن بود داشت.دی جی به طور آشکار جاداکیس را تشویق میکرد که مشت محکمی به دهان 50 centبزند.رپر هرگز با دی جی روبرو نشد.اما روی روابط دورن شرکت shadyاثر گذاشت.فانوس سبز را در موقعیتی قرار داد که آنجا ویلا های دیگری که با امینم بود را ترک کندوودر یک کاست از محضر محافظه کار بیل اریلی درخواست کردند که بر ضد موقعیتی رپ بایکوت داشته باشد.اریلی 50 centرا به عنوان هدفی از جنگ صلیبی اش برای جلوگیری از خواسته های رپ که رفتار بد را ترویج میدادند معرفی کرد.او از سازنده کفش reebok به دلیل شریک شدنش با50 centبرای تصدیقg-unit انتقاد کرد. اریلی دوباره بر ضد سازنده کفشreebokبه دلیل شریک شدنش با 50 cent برای تصدیق g-unit انتقاد کرد.اریلی دوباره بر ضد سازنده کفش بایکوت به راه انداخت با وجود این بایکوت فروش خیلی خوب باقی ماند وreebok همچنان به تصدیق محصولات 50 cent ادمه می دهد.هرچندیک تبلیغ تلوزیونی برای ری بوک نشان می داد که 50 centدر بریت نیا نزول پیدا کرده.قبل از انتشار فیلم"پولدار شو یا در راهش بمیر"مجادله تبلیغاتی در کنار مدرسه که تصویری از 50 نفر را که در یک دست اسلحه دارند و در دست دیگر میکروفون بالا گرفت.اعتراض کنندگان تصاویر بزرگ را درلوس انجلس و فیلادلفیا مورد هدف قرار گرفتند.بسیاری از بیل بورد ها جمع اوری شدند.در اولین شب پرده برداری از فیلم پس از نمایش فیلم،شلتون فلاورز 30 ساله پس از جر و بحث با مردی دیگر در پنسیلوانیا مورد اصابت گلوله قرار میگیرد.در جواب تئاتر ملی از ترس بروز اشوب به نمایش فیلم در نیمه شب خاتمه داد.

در کل 50Cent در حال حاضر بزرگترین رپر دنیاست و هر روز به موفقیت هایش اضافه می شود


 


تاریخ : 7 Jan 2011
نویسنده : mohammad hosein

criss ronaldo

کریستیانو رونالدو داس سنتوز آویرو
نام مستعار:
کریس ، رون ،رونا، سلطان تکنیک
قد:
184سانتی متر
وزن:
78 کیلو گرم
رنگ مورد علاقه:
سفیدفوتبالیست مورد علاقه:
مارادونا ، کلایورت ، فیگو ، هانری و رونالدو
از قرار کریستیانو رونالدو کم سن و سال در 5 فوریه سال 1985 یا همون 16 بهمن سال 1364 در خانواده ای فقیر در مدریا یکی از جزایر کشور پرتغال در نزدیکی شهر لیسبون به دنیا آمد.پدر او مدیر فنی یکی از تیم های مدریا بود.
او دو خواهر بزرگتر از خودش داره.
او ازخردسالی به فوتبال علاقه داشت و اون رو پاتریک کلایورت صدا میزدن به خاطر علاقه ی زیادی که به اون داشت او در تیم های مختلف نوجوانان بازی میکرد.او اولین بازی خود را در مقابل تیم موریرنس بازی کرد و برای آن تیم 2 گل به ثمر رسانید این تنها آرزوی کریس بود که به تازگی به آن دست یافته بود او به سوی اینده ای دراز رهسپار شد.
سپس او به همراه خانواده اش به شهر بزرگ لیسبون آمدند.کریس در مدرسهای ثبت نام کرد ولی همکلاسی هایش به خاطر لهجه ای که داشت مسخره می کردند ولی کریس به آنان توجه نمیکرد و کار خود را ادامه می داد.اوبعد از آمدن به لیسبون به تیم اینتر ناسیونال پیوست اولین بازی او در تیم ناسیونال در مقابل تیم بولتون بودتاریخ : 7 Jan 2011
نویسنده : mohammad hosein

mesi

تاریخ و محل تولد: ۲۴ ژوئن ۱۹۸۷ در روزاریوی آرژانتی
- ملیت: آرژانتینی و اسپانیائی
- قد: ۱۶۹ سانتی متر
- وزن: ۶۷ کیلوگرم
- باشگاهها: جوانان بارسلونا، بارسلونا
- نخستین بازی ملی: آگوست ۲۰۰۵ برابر مجارستان
- افتخارات: قهرمان رقابتهای فوتبال زیر بیست سال جهان (۲۰۰۵)، لالیگای اسپانیا (۲۰۰۵)، سوپر جام اسپانیا (۲۰۰۵)، بهترین گلزن جام جهانی زیر بیست سال (۲۰۰۵) ، بهترین بازیکن جام جهانی زیر بیست سال(۲۰۰۵)بهترین بازیکن جوان جهان (۲۰۰۶)
اولین گل
یک‌ فوروارد کامل‌ زمانی‌ کارش‌ را صحیح‌ انجام‌ داده‌ که‌ گلی‌ را به‌ ثمر رسانده‌ باشد. «مسی‌» در این‌ دیدار گلی‌ به‌ ثمر نرساند، اما یک‌ بار در موقعیت‌ گل‌ قرار گرفت‌ که‌ دفاع‌ حریف‌ روی‌ او تکل‌ خطا انجام‌ داد و یک‌ ضربه‌ آزاد به‌ نفع‌ «بارسا» اعلام‌ شد و زننده‌ این‌ ضربه‌ هم‌ کسی‌ نبود جز رونالدینیو که‌ با این‌ ضربه‌ اولین‌ گل‌ بازی‌ را به‌ ثمر رساند.
سیستم جوانگرا
«مسی‌» در «روناریو» متولد شده‌ است‌، در آرژانتین‌أ اما در «بارسلونا» همه‌ او را از خودشان‌ می‌دانند و به‌ نظر می‌رسد یکی‌ از اولین‌ محصول‌های‌ سیستم‌ جوان‌گرای‌ بارسلون‌ جدید باشد. با اینکه‌ رونالدینیو، اتوئو و دکو نام‌های‌ معروفی‌ هستند و در همه‌ جای‌ دنیا شناخته‌ شده‌اند، اما «بارسلونا» به‌ محصولات‌ جوان‌ داخلی‌ خود نیز می‌بالد و «مسی‌» آخرین‌ فرد از حلقه‌ نام‌های‌ پرداخته‌ شده‌یی‌ در «بارسلون‌» است‌ که‌ نام‌هایی‌ چون‌ «کارلوس‌ پویول‌»، «ژاوی‌ هرناندز»، «ویکتور والدز»، «آندره‌ اس‌ اینیستا» و... را شامل‌ می‌شود.
مقایسه با مارادونا
مسی‌ در سال‌ 1987 به‌ دنیا آمده‌ است‌. در پنج‌ سالگی‌ بازی‌ فوتبال‌ را آغاز کرده‌ )در باشگاه‌ گراندولی‌(أ در تیمی‌ که‌ پدرش‌ هم‌ در آن‌ مشغول‌ فعالیت‌ بوده‌ است‌. توانایی‌های‌ او مسوولان‌ باشگاه‌ «نیول‌ اولدبویز» را قانع‌ کرد که‌ «لیونل‌» را به‌ خدمت‌ بگیرند و او به‌ برادر بزرگترش‌ که‌ در آن‌ باشگاه‌ بازی‌ می‌کرد ملحق‌ شد. مربی‌ او در آن‌ باشگاه‌ «ایزیگو دومینگوئز»، می‌دانست‌ که‌ او استعداد شگرفی‌ در خود پنهان‌ دارد. او می‌گوید: «او می‌توانست‌ کارهایی‌ با توپ‌ انجام‌ دهد که‌ قوانین‌ فیزیک‌ را به‌ بازی‌ می‌گرفت‌. تنها کسی‌ که‌ قبل‌ او دیده‌ام‌ که‌ چنین‌ توانایی‌هایی‌ دارد، «دیه‌گو مارادونا» است‌...
مشکلات پزشکی
پیشرفت‌ «مسی‌» با اخباری‌ که‌ نشان‌ از یک‌ بیماری‌ هورمونی‌ در او داشت‌ که‌ باعث‌ توقف‌ رشد او می‌شد، تحت‌الشعاع‌ قرار گرفت‌. پدرش‌ تصمیم‌ گرفت‌ به‌ «کاتالونیا» مهاجرت‌ کند تا بتواند هزینه‌ درمانی‌ سنگین‌ او را به‌ نحوی‌ تامین‌ کند، اما «بارسلونا» همه‌ چیز را در مورد استعداد «لیونل‌» جوان‌ می‌دانست‌ و بنابراین‌ پیش‌قدم‌ شد تا هزینه‌های‌ درمان‌ او را بپردازد و همچنین‌ با او قراردادی‌ برای‌ بازی‌ در تیم‌ جوانان‌ «بارسلونا» منعقد شد.
آغاز به کار در اسپانیا
وقتی‌ «مسی‌» پا به‌ اسپانیا گذاشت‌ فقط‌ یک‌ متر و چهل‌ سانتی‌ متر قد داشت‌. اما قد و هیکل‌ و نیز توانایی‌های‌ او بسرعت‌ شروع‌ به‌ رشد کردند و در مدت‌ زمان‌ کوتاهی‌ حدود سی‌ سانتیمتر به‌ قد او اضافه‌ شد. پس‌ از به‌ ؤمر رساندن‌ سی‌ و هفت‌ گل‌ و سی‌ بازی‌ در اولین‌ فصل‌ بازی‌اش‌، فدراسیون‌ فوتبال‌ اسپانیا به‌ او پیشنهاد کرد تا در تیم‌ ملی‌ اسپانیا شروع‌ به‌ بازی‌ کند. مربی‌ تیم‌ زیر شانزده‌ ساله‌های‌ اسپانیا در آن‌ زمان‌ یعنی‌ آقای‌ «گینس‌ مندس‌» یکی‌ از بزرگترین‌ علاقه‌مندان‌ او بود. او در مورد «مسی‌» در آن‌ زمان‌ گفت‌: «در میان‌ بازیکنانی‌ در این‌ سن‌، او بهترین‌ بازیکنی‌ است‌ که‌ من‌ در عمرم‌ دیده‌ام‌.»
ثبت رکورد برای بارسلونا
در نوامبر سال‌ 2003، مسی‌ در یک‌ بازی‌ دوستانه‌ در مقابل‌ «اف‌ ث‌پورتو» بازی‌ کرد و یک‌ سال‌ بعد هم‌ اولین‌ بازی‌ رسمی‌اش‌ با پیراهن‌ بارسلونا را در مقابل‌ تیم‌ «اسپانیول‌» به‌ انجام رساند.تاریخ : 7 Jan 2011
نویسنده : mohammad hosein

kaka

کاکا از جمله بازیکنانی است که فوتبال را در سن کم آغاز کرده است و در همان آغاز فوتبال را با گل زدن شروع کرد.وقتی که ۱۸ سال سن داشت در هنگام تعطیلات به خانه مادر بزرگش رفت و در استخر روی دایو پرش یک لحظه تعادلش رو از دست داد و با کناره ی استخر برخورد کرد که در اثر این برخورد شش مهره ی ستون فقراتش شکست.وهمین اتفاق میتونست که کاکا رو از رویایش یعنی فوتبال برای همیشه از دست بده ولی با اعتقاد به خدا و عیسی مسیح(ع) سلامتی خودش رو به دست آورد چون در اون زمان وقت بیشتری برای خواندن کتاب های دینی داشتو در حال حاضر هم بعد از هر گل دستاش رو به سمت آسمان بلند می کنه و از مسیح تشکر می کنه و همین امر نشون میده که کاکا یک انسان متعصب و مذهبی هست.
کاکا در یک بازی دوستانه و در مقابل تیم رئال مادرید بود که در قالب تیم منتخب ستارگان جهان به میدان رفته بود و با گلی که به ثمر رسوند خودش رو به فوتبال جهان معرفی کرد.کاکا از جمله بازیکنان برزیلی است که بر خلاف سایر ستارگان برزیلی دیگر در یک خانواده ثروتمند و متمدن متولد شده است و فوتبال خود را از سیستم جوانان سائوپائولو شروع کرد و وقتی دیگر هم تیمی های خود را که با فقر زندگی می کردند مشاهده می کرد متاثر می شد.ودر سال ۲۰۰۲ توانست توپ طلای برزیل را کسب کند.ودر سال ۲۰۰۳ به تیم میلان پیوست.
در جام جهانی 2002 حدود 19 دقیقه مقابل کاستاریکا بازی کرد . و در اولین بازی مقدماتی جام جهانی مقابل بولیوی به میدان رفت که اتفاقا گل هم زد.اما در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان یکی از ارکان تیمش به حساب می اومد که به رویای قهرمانی نرسید
باشگاه-----------فصل----------------تعداد بازی-------تعداد گل زده
میلان---------2006-2005---------------35-------------------14
میلان---------2005-2004-----------------36-----------------7
میلان---------2004-2003-----------------30-----------------10
ساپائولو----------2003---------------------9------------------2
ساوپائولو---------2002--------------------22------------------9
ساوپائولو---------2001--------------------27-----------------12
افتخارات
یک بار قهرمانی جام جهانی در سال 2002
یک بار قهرمانی جام کنفدراسیون ها در سال 2005
یک بار قهرمانی در سوپر کاپ اروپا در سال 2003
یک بار قهرمانی لیگ ایتالیا در سال 2003
یک بار قهرمانی در سوپر کاپ ایتالیا در سال 2004
یک بار گرفتن توپ طلای برزیل در سال 2002
دو بار انتخاب به عنوان بهترین بازیکن خارجی ایتالیا در سال های 2004 و ۲۰۰۶
یک بار انتخاب به عنوان بهترین هافبک اروپا در سال 2005 و 2007
انتخاب به عنوان بهترین بازیکن جهان در سال 2007تاریخ : 7 Jan 2011
نویسنده : mohammad hosein

fabregas

سسک فابرگاس در 4 مِی سال 1987 میلادی در آرنا دِمار ایالت کاتالونیای اسپانیا متولد شد.فوتبال حرفه ایش را از تیم ب بارسلونا شروع کرد.وی با تیم زیر 17 سال اسپانیا قهرمان جام جهانی زیر 17 ساله های جهان شده است.او در این جام به عنوان بهترین بازیکن و بهترین گلزن انتخاب شد
هنگامیکه او تنها 16 سال بیشتر نداشت با مبلغ قرارداد 2.25 میلیون یورو به انگلیس رفت تا فوتبال حرفه ایش را در آرسنال دنبال کند.او در حالیکه 16 سال و 177 روز داشت به عنوان جوانترین هافبک تاریخ باشگاه آرسنال به میدان رفت.او در اولین بازی اش که در تاریخ 23 اکتبر سال 2003 بود برای آرسنال خوش یمن بود و آرسنال در آن روز بعد از تساوی 1-1 موفق شد در ضربات پنالتی در جام حذفی انگلیس به پیروزی برسد.نبوغ بعدی وی هنگامیکه بود که پای وی در برد 5-1 آرسنال مقابل ولورهمپتون به گل باز شد.وی نگاه ها را هنگامیکه که در جام خیریه انگلیس در برابر منچستر یونایتد به میدان رفت به خود اختصاص داد.آرسنال در آن بازی 3 بر 1 پیروز شد.هنگامی او در لیگ برتر به میدان رفت تا جای خالی پاتریک ویرا را پر کند.در آن بازی آرسنال در خارج از خانه اورتون را 4 بر 1 در هم کوبید.سس به عنوان بازیکن فیکس در بازی بعد و بعد تر به میدان رفت.اولین گل لیگ برتری وی در مقابل بلک برن بود که آرسنال با نتیجه 3 بر صفر بازی را به سود خود به پایان رساند.متاسفانه پاتریک ویرا از بند مصدومیت رها شده به ترکیب اصلی بازگشت و جای سس جوان را گرفت و وی به نیمکت ذخیره ها روانه شد.اما چند بازی بعد وی در کنار پاتریک ویرا به میدان رفت.چند بازی بعد در حالیکه پاتریک ویرا غایب بود وی در جام باشگاه های اروپا در مقابل پاناتینایکوس به میدان رفت و آن باری با حساب 2-2 به پایان رسید و اولین بازی وی در جام باشگاه های اروپا انجام شد.وی در آن سال اولین جام قهرمانی خود به همراه آرسنال را در جام حذفی انگلیس کسب کرد.تابستان سال بعد پاتریک ویرا به یوونتوس پیوست و راه را برای این جوان اسپانیایی کاملاً باز گذاشت.وی با درخشش در بازی مقابل یوونتوس در جام باشگاه های اروپا که با گلزنی و گل سازی او برای آنری همراه بود، آرسنال را با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رساند و نگاه مردم و رسانه های جهان رو به خود جلب کرد.آرسنال در آن سال با بازی های او نائب قهرمان جام باشگاه های اروپا شد.وی به تیم ملی اسپانیا دعوت شد و اولین بازی اش را مقابل لیختنشتاین که با حساب 4 بر صفر به نفع اسپانیا به پایان رسید را انجام داد.سِس هم اکنون علی رقم سن کم ، از رکن های اصلی آرسنال به حساب می آید و همگان بر این باورند که آینده ای درخشان تر در انتظار اوستتاریخ : 7 Jan 2011
نویسنده : mohammad hosein

roni

ین رونی متولد: 24 اکتبر 1985 در شهر لیورپول تاریخ قرارداد: 31 آگوست 2004 از باشگاه اورتون باشگاه قبلی: اورتون اولین بازی: 28 سپتامبر 2004 در برابر فنرباغچه تیم ملی: انگلستان
وین رونی با قراردادی به ارزش 30 میلیون پوند که می توانست قراردادی اشتباه برای یونایتد باشد به عنوان گرانترین بازیکن زیر 20 سال برگزیده شد! مهاجم سابق اورتونی رویای خود را با انتقال به اولدترافورد درست در آخرین ساعات قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در سه شنبه 31 آگوست 2004 کامل کرد. اولین حرکات انفجاری وین در صحنه به اولین روز فصل 2003/2002 در برابر تاتنهام در گودیسون پارک بر می گردد.9 بازی بعد او اولین گل خود را در لیگ برتر در 16 سالگی به ثمر رساند. در دقیقه پایانی مها جم خارق العاده باعث شد اورتون به یک پیروزی دراماتیک 1-2 در برابر آرسنال دست یابد. استعداد وین در سطح ملی خیلی زود تشخیص داده شد و او به عنوان جوانترین بازیکن در فوریه 2003 برگزیده شد زمانی که او به عنوان بازیکن ذخیره در برابر استرالیا در آپتون پارک به میدان رفت. او همچنین جوانترین بازیکنی است که برای کشورش گلزنی کرد در 17 سالگی در سپتامبر 2003 در برابر مقدونیه. شهرت او به عنوان یکی از بازیکنان جوان بسیار هیجان انگیز و بعلاوه نمایش موثر او برای انگلستان در یورو 2004 در پرتغال بیشتر هم شد. 4 گل وین در 4 بازی در برابر سوییس و کرواسی که شامل گل گیج کننده 25 یاردی در برابر کرواسی است، کافی بود تا سر الکس فرگوسن را برای انعقاد قرارداد با مهاجمی که از 14 سالگی تحت نظر بود متقاعد کند. به دنبال مذاکره مداوم با اورتون ، یونایتد سرانجام مردشان را برای مربی قرمزها که بسیار مشتاق به او بود را بدست آورد. فرگی گفت: " من بسیار هیجان زده هستم " " من فکر می کنم ما بهترین بازیکن جوانی را که این کشور در 30 سال اخیر دیده در اختیار داریم.هرکسی از امضای قرارداد با او خوشحال است." خود رونی به manutd.com گفته :" من بسیار هیجان زده هستم که اینجا هستم. از زمانی که یونایتد را می شناختم به آن علاقه مند بودم، آنجا تنها جایی بود که من به آن می رفتم"آخرین مطالب